About

Challenge #1 - druhá část

24. dubna 2014 v 17:37 | Kamča
Tak jsem tady zase! Ano, já vím, že jsem slíbila fotografie každý pátý den, jenže bohužel zdravotní komplikace mi nedovolily posilovat každý den, tudíž jsem musela pár dnů vynechat. Nyní zase pilně cvičím. Mohu vám zde alespoň napsat nějaké pozitiva a negativa. Momentálně mi "lehčí" den vychází za týden, tak se těště na fotky! :) Snad z toho něco bude, když jsem musela týden vynechat. :/

PLUSY

+ Lepší nálada (Je pochopitelné, že sportem se z nás vyplaví všechen stres, vztek, úzkosti a další negativní emoce)
+ Lepší postava (To je snad jasné, pokud alespoň trošku se svým tělem pracujete, tak se vám dvojnásobně odvděčí)
+ Větší sebevědomí (Špatné emoce odplaveny, více svalové hmoty nebo naopak úběr na váze i centimetrech zvednou náladu, ale také vaše sebevědomí, že na to máte, že vypadáte líp a nemusíte se za své tělo stydět, jen vy jste jeho králem)

MÍNUSY

- Nedodržení předsevzetí (Mnoho z nás si slíbí, jak bude vzorně posilovat, pak jednou vynechá, pak podruhé vynechá.. Pak se k tomu nevrátí)
- Více kilogramů (Jak které posilování vede ke snížení hmotnosti, některé je zaměřené na to, aby se vám vytvořily na bříšku nádherné svaly, tudíž vám váha později ukáže vyšší číslo, jen se toho nevyděsit)
- Zdravotní stav (pokud máte zdravotní stav jako já, který vás v mnoha věcech omezuje, může se bohužel stát, že kvůli němu budete muset přerušit vaše posilování. Ale posilování vám rozhodně stav zhoršit jen tak nemůže. :) )


Jak je vidět, tak klady a zápory jsou si skoro počtem rovny. Ale některé zápory můžete vyškrtnout, pokud se vás netýkají - jako například zdravotní stav. Tak hurá do posilování! Určitě vám jen prospěje protáhnout své tělo, je to lepší, než nedělat vůbec nic. :) Já v posilování konečně mohu pokračovat, tudíž se nebojte, že s výzvou končím! :)

About

22. března 2014 v 21:06 | Kamča
Drazí,

nacházíte se v sekci ABOUT. Bude zde vše, co se týká novinek na blogu a informací o něm. Také zde můžete najít informace o mně samotné. Nějaké omluvné články, že jsem něco něudělala, omluvné články, že jsem toho udělala moc. Zkrátka vše, co si usmyslím napsat. I plánované změny. :)
Můžete si vybrat z následujících kategorií. Pod kategorií Stalo se najdete například mé osobní zážitky a příhody. Rubrika Aktuálně obsahuje všechny novinky a statistiky o tomto blogu. A pak už je poslední část, kterou jsou kontakty a můj blogový profil. :) Který sice moc neaktualizuji, ale něco se tam ještě zjistit dá. :) Sice ne tolik jako v kontaktech, ale když už tu je..

 
 

Reklama