Prosinec 2013

Hrdina

22. prosince 2013 v 12:35 | Kamča |  Vztahy
Při psaní tohoto článku se dívám do tváře svému osudu. Slyším krásný hlas a zvonivý smích. Ptám se sama sebe, jak jsem tohoto dosáhla, že mám právě tohoto hrdinu. (Navrhuji vám, abyste si k tomu pustili tuto písničku.) Je to hrdina všech filmů, ale není to Oliver Twist. Je to můj zachránce, ale neslouží u armády. Mluvím o jednom chlapci, který mi změnil život.

Dýchám, tudíž žiji? NE! Tluče mi srdce, tudíž žiji? NE! Jakmile se do mých žil dostává krev a na tváři mi zůstává úsměv, teprve tehdy žiji. Pro lásku člověk zemřít nemůže, kdežto pro člověka ano. Jeho úsměv mi naplňuje srdce záplavou úžasných emocí a pocitů. Zamilovaný pohled sklopeného zraku vede k neustálému roztomilému culení. Nejen mne, ale i jeho samotného. Má krásný úsměv a ještě přívětivější, laskavé srdce. Dá se říct, že nejspíše milosrdné. Dokáže odpouštět hříchy, pokud lidé, jenž je vytvořili, cítí upřímnou lítost. Už při prvním večeru, když jsem ho potkala, jsem měla pocit, že mi vtiskl do dlaní část svého srdce. Vím, je na to brzy. Ale opravdu mám pocit, že když mne měl na svých ramenou a já projížděla prsty jeho vlasy, bylo v tom něco jiného. Postupně jsme si za večer, možná za večer a jedno dopoledne, vzájemně sundali masky. Ano, nejprve jsme se pod nimi skrývali. Před sebou samými vlastně též. Báli jsme ukázat světu, kým jsme. Kým budeme a kým jsme byli.

Důvodem, proč tohoto muže považuji za hrdinu, je to, jak hrdinsky se dokáže postavit za mé myšlenky. Jak dokáže držet při mně, i když možná kolikrát nemám pravdu. Souznění našich duší je magické, omamné, prosebné. Málokdo má takovýto vztah, který by byl založen na vzájemné úctě, nikoliv na sexuálním chtíči a nějakém tlaku. Velice si tohoto vztahu vážím, protože mi pomohl nahlédnout do mé duše, poznat vlastně mne samotnou. Dříve jsem měla masku, kterou jsem si nechávala i sama před sebou. Je to celkem smutné, ale díky tomu si mého zachránce vážím mnohem víc. Jelikož mi ukázal, že nejsem žádná šedá myš, která by měla v tomto světě trpět. To samé se snažím dokazovat i jemu. Že nikdo z lidí nemá být smutný, protože si to nezaslouží. Špatné činy z nás nedělají špatné/zlé lidi. Vím, že tuto větu jsem použila již mnohokrát, ale stojím si za tím. A opakováním se nic nezkazí. Miluji ho, mám ho ráda, ctím ho a vážím si ho. Taková je pravda. A naše láska navždy zůstane čistá, věrná a opravdová. Není to jen naivní myšlenka náctileté dívky. :)

Říká se, že umělci zpívají o pravdě. Lidé ji ovšem neslyší. Hrdinou je ten, který nám říká pravdu. Proč tedy umělci nejsou považováni za hrdiny našeho světa? Tohle je můj hrdina, protože jediné chvíle, kdy mi lže (a to neskutečně), jsou ty chvíle, kdy chystá nějaké překvapení. To mi bude schopen lhát asi do konce života, pokud půjde o to, aby mi nějakým překvapením vytvořil úsměv na tváři. Aby mé rty hrály podivnou hru. Aby tančily a zvláštně se chvěly. Za tyto chvíle mu jsem vděčná.


Tento článek popisuje mého přítele. Je úchvatný a dechberoucí. Doopravdy nevím, jak lépe vám ho mám přiblížit. Možná o to někteří nestojíte, ale téma týdne mi k tomu tak trošku nahrálo. Nechci vám ho přibližovat nikterak konkrétně, jinak by ho možná chtěl každý. Nebo naopak mi ho někdo bude chtít pokazit. Všem vám přeji příjemné svátky, mnoho lásky. Doufám, že se najde další úžasný hoch, který slečnám otevře srdce a oči a zůstane jí věrný, nikdy jí neublíží a vždy ji bude nosit na rukách, jako by to byla nejvzácnější princezna, která se může kdykoliv pod jeho tíhou rozplynout.


Novinky

21. prosince 2013 v 15:14 | Kamča |  Kontakty (Fb, Ask, mail)
Drazí,

zde se nachází novinky, které jsem slibovala. :)) Založila jsem tedy FB stránky pro všechny fanoušky těchto stránek a mé tvorby. Také jsem založila ASK.FM, kde mi můžete pokládat jakékoliv otázky. Mám v plánu na ně postupem času odpovídat pomocí videí. Napište mi svůj názor na tyto změny do komentářů. :)

Názvy těchto stránek jsem zvolila takové, abyste si je co nejlépe zapamatovali. Ano, uznávám, že ask.fm/TheColorBlind není zrovna nejkratší a možná ani ne nejlehčí, ale hodně názvů, které jsem zamýšlela, byly už zabrané. Fb.com/CBlind už je poměrně snadné, no ne? :)

Brána do nebes

21. prosince 2013 v 13:04 | Kamča |  Vztahy
Drazí,

rozhodla jsem se vám napsat článek, o kterém jsem se zmínila minule. A to jest vztah k nám samým. Když se nad tím zamyslíme, možná mnozí dojdeme k zjištění, že se kolikrát honíme za něčím, ačkoliv nevíme za čím. Ale máme zkrátka pocit, že tam musíme být, že to je přesně to, co hledáme. Že tohle je náplň našeho života, poslaní. Pravdou je, že to, co celý život hledáme, je skryté uvnitř nás. Veškerá krása, kterou se snažíme objevit, nosíme uvnitř sebe samých. Ale proč vlastně? Myslím, že nemůžeme mít veškerou krásu bytí na obdiv mnoha lidem. A to z prostého důvodu. Protože by to potom chtěl mít každý. A nebo naopak! Už by o to nestál nikdo znás, ani my. Když je to ukryté, jdeme si za tím, ať je to kamkoliv.

Možná nám připadá, že nevíme, co chceme, ale stačí mít otevřený vztah sám k sobě. Je možné, že se nám po té otevře brána do nebes. Brána ke splnění našich snů. Stačí poslouchat sám sebe, rozum ostatních a ani náš vlastní nemusí mít vždy pravdu. Obzvláště snaží-li se vládnout nad srdcem.


Tímto článkem se vám snažím říct, že je důležité poslouchat sám sebe, jelikož pokud nám například v problémech (milostného života) radí přátelé, je možné, že to povede právě naopak k jeho zániku, ačkoliv my to chceme vylepšit. Naše srdce myslí, rozum to vysloví. Proto je důležité občas vypnout rozum a nechat mluvit srdce, protože rozum nám to často lehce pozmění, aby to nevedlo k bolesti a ublížení. Ale bohužel vede. Jelikož to, co cítíme, zůstává skryté. A je důležité si své city přiznat, být za něco druhým lidem, ale i sám sobě vděčný. Jakmile pociťujeme tento krásný pocit vděčnosti, dělá nás to citlivějšími. Což nám kolikrát může pomoci vést krásnější život bez růžových brýlí. :) Přeji krásné Vánoce a příjemné setkání s rodinou, odpuštění chyb, laskavá a otevřená srdce, ale hlavně pohodu, smích a vše, co ke kouzlu Vánoc patří. :)

Výkřik do ticha

19. prosince 2013 v 15:22 | Kamča |  Vztahy
Drazí,

konečně jsem se zde opět objevila. :) Musím říct, že i na mě byla pauza dlouhá a scházelo mi vyjadřovat se na daná témata. Reagovat na vaše skvělé komentáře. Byla to dlouhá pauza plná bolesti, slasti i radosti. Tento článek jsem pojmenovala jako výkřik do ticha z toho důvodu, že nevím, kdo z vás ještě zůstal. Zda-li mé následující články, které plánuji napsat, následující možná videa, abyste mohli lépe poznat autorku těchto výplodů, bude někdo číst.. Bylo by smutné, kdyby můj vztah k vám zůstal, ale váš vztah k mému blogu pomalu mizel. Ovšem nebylo by se čemu divit, neměla jsem zrovna pomyšlení na psaní na tento blog. Nechci, aby byl plný mé bolesti a krve, proto jsem raději nepsala vůbec.

Co je nového.. Musela jsem napsat do jedné literární soutěže o své matce. Možná o matkách obecně. Pokud budete mít zájem, mohu vám sem svůj kousek, který nelze zařadit to možných kategorií žánrů zrovna dobře, dát. Také vám ho klidně vložím jako audio, jelikož audioknihy se přeci jen rozrůstají.

Plánované změny.. Po těžkých chvílích přichází náležité změny. :) Ale musím se vás stejně zeptat, zda o takové změny budete stát, abych to nedělala všechno zbytečně. Do ticha. Tak tedy. :) Mám v plánu založit si Ask.fm, kde mi můžete pokládat otázky. Sama nejsem zrovna sociální nadšenec, který by miloval Facebook, ale taková je doba a asi by to mnozí z vás ocenili. Kdybych vám sem dala FB stránku, kde mi můžete nadávat, že už dlouho žádný článek nebyl! Vlastně by to byla motivace k tomu, abych vám sem napsala další článek. Nebo vás alepsoň informovat o tom, kde se ten můj článeček zdržel. :) Mezi novinky by tedy patřil FB a Ask.fm. Také mě napadlo vrátit se k točení videí. Mám plno videí se sestřenkou, ale už málo se mnou samotnou. Takže se můžete těšit (pokud vaše komentáře budou kladné) na to, že mě začnete poznávat i vizuálně. Sice tím zmizí jistá magičnost v té tajemnosti a neznámosti, ale myslím si, že nám to též hodně dá. Já osobně natáčení videí miluji. :) S tímto by přicházely i některé články (především povídky) dělané jako audiopovídky.

Tudíž pokud jsou zde nějací čtenáří, kteří si vztah ke mně stále udrželi a zavítají sem, budu velice ráda, pokud se k mým plánovaným změnám vyjádří. :)

Vaše Kamča.