Změna je konec, změna je začátek

26. března 2013 v 20:33 | Kamča |  Stalo se
Drazí,

vím, že jsem v posledních článcích vydala mnoho kapek alkoholu nazmar, že jsem psala poměrně depresivně. Jednu část bych ze svého života chtěla vyškrtnout. Byl hloupý nápad, abych začala pít, brát drogy, abych dělala vše, co celý život nenávidím. Proč zahodit vlastní život? Ovšem, důvody by tu byly, ale ani jeden není pravdivý, ani jeden mi nedává právo to udělat.

Ačkoliv jsem na dně a můj úsměv říká opak, musím říct, že neudělám to, co udělali jiní. Pohřbili mě, ačkoliv jsem živá. Jsem pro ně mrtvá, ale nyní si uvědomuji, že pro jiné lidi stále existuji, stále tu jsem. Dobrá, nemám rodinu, avšak jsem viditelná, ne? Ano, velikáni tohoto světa mě lehce přehlédnout, vnímajíc jen svou dokonalost, avšak jsem tady.

Proto, světe, probuď se, vracím se k životu. Má rodina na mě zanevřela a udělala ze mě mrtvou osobu. Já to samé s nimi neudělám. Ovšem, je "snazší" říct, že jsou mrtví, avšak já stále věřím, že přijde den, kdy toho budou litovat. Litovala bych i já toho, že jsem řekla, že jsou mrtví, že jsem se zachovala stejně jako oni. Nechci být zlou osobou, ani špatnou.

Probouzím se, proto si přeji pouze dostat šanci k životu. Tu má každý z nás. Je jen na nás, zda se jí chopíme. A já to rozhodně udělám, drazí! Ano, na mnohá místa nepatřím. Nepatřím k tisíce lidem, kteří mě dříve, či později nenávidí, ale mám pro vás jednu užitečnou (snad) radu.

Nikdy není pozdě to změnit.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama