Wicked Game

25. března 2013 v 20:26 | Kamča |  Stalo se

Hodně vína a Wicked game...

Nyní sedím u svého stolu, piji víno s hořkou pravdou. Kdykoliv polknu tento kyselý mok, musím se usmát nad tím, jak se mé tělo vůbec, ale vůbec nezbavuje své bolesti. Žádám vás, pusťte si k tomuto článku tuto píseň. Je uklidňující a podporuje tuto "skvělou" náladu. :)

Jediné, co mě drží nad vodou, není to, že by se někdo měl ještě hůře, než-li se mám já. To mě spíše ničí. Ale jediné, co mi doopravdy dává naději, je to, že se někdo má dobře. Věřím, že mnoho z vás nemá tak prokletý život, pokažený den od základu. Ovšem, ve škole se mi dařilo, výborné známky, aniž bych se na ty testy kdy učila. Avšak pořád mi něco schází, ne, láska to není. Schází mi rodina, drazí. Fyzicky od ní nejsem daleko, po druhé stránce neexistuje. Při hořkosti vína polykám upřímnost, při kyselosti pravdy víno. Život je jedna velká ironie, jen ho nevzdat příliš brzy.

Nyní můžete vidět, jak vypadají mé články, když mám vypito, jsem opilá. Vždy to není velká deprese a pesimismus, ale jak už asi víte, nic dobrého se tento den nemohlo stát. Jediné, co jsem si celý život přála, bylo, aby druzí byli šťastní. Nakonec jsou všichni nešťastní a mě nenávidí. Již nerozumím ničemu, ale vše chce čas. :) Snad pochopím jejich nenávist dříve, než budu odepásna.

Poslední má modlitba v tomto článku směřuje k vám. Usmějte se, mějte se dobře. Pokud máte, koho obejmout, nebuďte zabšklí, obejměte ho, protože si to zaslouží. Máte-li někoho rádi, záleží vám na něm, řekněte mu to, jelikož si to zaslouží slyšet. Můžete si myslet, že on si to jistě myslí, že to snad možná i ví, ale pravda je taková, že vyřčená slova lásky/přátelství vyznání zahřejí u srdce více, než-li jen pouhé vědomí. Dovolte i vašemu okolí, aby vás učinilo šťastné, tak jako učiníte vy je. Ne nadarmo se říká, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Neztrácejte naději, umírá jako poslední. Můžete být rytířem, který chrabře bude nosit železnou košili zvyku, (zvyk - železná košile) ale musíte umět bojovat i za něhu, nikoliv za bolest. Přeji dobrou noc, přátelé..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pukína Pukína | E-mail | Web | 26. března 2013 v 0:14 | Reagovat

Snad z toho nebude pekelná kocovina!
Článek má krásnou myšlenku:)

2 Massacrew Massacrew | E-mail | Web | 26. března 2013 v 10:12 | Reagovat

Není. :) Ale ani výsledek, ve který jsem doufala. :) Děkuji mnohokrát, mé opilé já dělá divy. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama