Tajemná s omluvou

13. února 2013 v 18:55 | Kamča |  Tajemná
Omlouvám se, drazí přátelé.

Vím, že jsem slíbila, že pokračování mé povídky Tajemná vyjde koncem minulého týdne
- a nevyšel, ale měla jsem doopravdy mnoho práce. Nejen, že jsem prožívala celkem smutné osobní chvíle, zdravotní poruchy, apod., ale také jsem měla mnoho práce do školy.

S touto tajemnou omluvou vám slibuji, že vyjde a rovnou dva díly! Abyste neměli pocit, že na vás nemyslím, potvrzuji vám vydání určením přesného data. Jelikož zítra mě čeká ústní maturitní zkouška z anglického jazyka (trénink), mohu s žalem na srdci říct, že dnes ani zítra to nebude (budu ráda, jestli to přežiji). V pátek budu muset zabalit na hory, vyzvednout OS Windows7 od kamaráda, takže bohužel ani v pátek. V sobotu odjíždím, tak doufejme, že vám sobotní večer napíši obě dvě Tajemné. :)

Děkuji za vaši pozornost, za čtení mých článků, drobnou návštěvnost. Doufám, že se změny na mém blogy líbí a líbit budou. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jindra Jindra | 16. února 2013 v 0:10 | Reagovat

Povídka až bude, tak bude, omlouvat se nemusíš. Ten vzhled ještě není definitivní? Protože není zdaleka odladěný. Asi to děláš na jedno konkrétní rozlišení. Na 24" monitoru s 1920x1200 to vypadá hodně problematicky. Dva obrázky divně v sobě, přes které se text nevhodně prolíná a některé nápisy nejdou téměř přečíst. Třeba v archivu nápis leden 2013 úplně splývá s pozadím. POkud zmenším okno, tak si to sedne na místo, takže to vypadá, že to fakt ladíš jen na jedno konkrétní rozlišení a to je problém. U návrhů stránek je vždy potřeba testovat na víc zařízeních, rozlišeních a prohlížečích. Dnes i na tabletu a mobilu ověřit, jak to vypadá.

2 Massacrew Massacrew | E-mail | Web | 17. února 2013 v 16:56 | Reagovat

Ahoj, povídka bude v každém momentě. No, máš pravdu, mám to ale na rozlišení 2000. Avšak nemám tolik zařízeních, na kterých bych to mohla zkoušet. Pokusím se to zvětšit. Testovala jsem to zatím jen na Opera Mobile a Google Chrome. Tak až se k tomu dostanu (teď jsem reinstalovala systémy), pokusím se to nějak zvětšit, změnit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama