Podrobnosti blogu

24. února 2013 v 20:22 | Kamča |  Aktuálně
Drazí,

připravila jsem si pro vás detailní popis veškerých funkcí, které se mohou nalézt na mém blogu. Je to doopravdy jednoduché, ale snad se vám, díky tomu, bude lépe pracovat a vyhledávat, jelikož hledáček nemám doopravdy v plánu sem dávat. :)


Po kliknutí, pravým tlačítkem myši na obrázek, by se měl zvětšit, abyste detailněji viděli jednotlivé body. :)


1.) Cesta
- jedná se o jednoduchou cestu, pomocí ktreré se můžete dostat do jednotlivých rubrik, aniž byste museli jít opět přes menu, stačí jen kliknout na požadované slovo názvu rubriky a dostanete se opět zpátky - jednoduché.

2.) Článek
- k tomu si myslím, že není moc co dodávat. Jedná se o název, po jehož kliknutí se dostanete na celý článek, po kliknutí na "počet komentářů"/"přidat komentář", můžete přidat svůj komentář, či hodnoti článek hvězdou.

3.) Tajemná
- jedná se o podívku, která vznikla náhodou díky TT - Není růže bez trní. Povídka je ze středověké doby, má již několik dílů, vychází poměrně pravidelně. Je Fantasy rázu. Po kliknutí na "Tajemné" se dostanete na seznam
článků na pokračování.

4.) Reklamy
- já bych řekla "neklikat, neklikat, neklikat". Jedná se o reklamy sponzorů webhostingu, například nova.cz, tn.cz (což je vlastně nova), apod.

5.) Počítadlo
- je takové malé a neviditelné, což si myslím, že je dobře. Nerada bych, aby byl vidět nízký počet návštěv za den, tudíž jsem si zvolila počítadlo, který započítá jednu IP adresu denně.

6.) Aktuálně
- Zde se zobrazuje 5 nejnovějších článků, které jsem za poslední dobu napsala. Ovšem, pokud vám nějaký unikne a již zde není k vidění, nezoufejte. Každou neděli vychází články Aktualizace X.X.

7.) Profil
- jelikož jsem žena, po kliknutí na "více" si můžete přečíst třeba o mých oblíbených metalových (i jiných) kapelách, o mých oblíbených filmech, knihách nebo o mé povaze.

8.) Rubriky
- zde se nachází několik rubrik, které bývají ještě rozrubrikované později. Tudíž, kliknete-li na TT, zjeví se vám témata, na která jsem doposud psala a můžete si vybrat. Podobně je udělaná i rubrika Vlastní a Tvorba.

9.) Záhlaví
- přeci tu jen je, byť skryté, ale je. Po kliknutí na "Úvodní stránka" se opět objevíte na samém srdci blogu.

10.) Archiv
- ten se vlastěn pokusím vymazat, ale zatím tu je. Jednoduše kliknete a uvidíte dané měsíce, kdy jsem něco ze sebe vyplodila a napsala to. Můžete si tedy vybrat jednotlivá období mého blogování.To je zřejmě všechno, drazí přátelé. Doufám, že se vám stručný popis jinak jednoduchého blogu líbil. Veškeré ohlasy vítám, abych z nich mohla později vycházet. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jindra Jindra | 24. února 2013 v 22:32 | Reagovat

Jo, tohle jsem si měl přečíst prvně. Ale dokud jsem neschoval pozadí, tak to bylo tak nečitelné, že jsem šel radši na starší článek.

2 Kamča Kamča | E-mail | Web | 25. února 2013 v 11:08 | Reagovat

[1]: Jdu se na to tedy mrknout. V Opeře Mobile na Samsung Galaxy Mini S5570 to jede dobře. :) Na Google Chrome 13" je to super, na 12" také. Pak jsem to ještě zkoušela 11", tam je to lehce useknuté z levé strany, ale jen o trošku. Asi chyba prohlížečů, no. Jdu na to. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama