Danger-romance

2. února 2013 v 20:26 | Kamča |  Recenze
Píši svou první recenzi blogu, který mě samotnou velice zaujal. :)

Blogerka této webové stránky (jejíž odkaz bude uveden pod článkem) je vstřícná, přátelská a má dobrý cit pro literaturu - tvořivost v českém jazyce.

Její blog jsem našla díky společné hudbě na vyhledávání našeho webhostingu: www.blog.cz. Onou společnou kapelou je Nirvana. Tudíž pokud jste také fanoušci dobré hudby, dobrých kapel a životních příběhů, které přímo drásají, či hladí srdce, na jejím blogu budete na správném místě. Její články jsou například o členech kapel, kterým bylo kolem 27 let a opustili svět až moc brzy, ba dokonce se na jejich příčinu úmrtí nepřišlo. Pokud vás láká tajemno úmrtí skvělých kytarových hráčů, zpěváků etc., tak si doopravdy přečtěte její články.

Její blog je hozen do černo-šedých barev, které jsou příjemné pro oči, tudíž nečekejte žádné pastelové barvy, jenž by pálily vaše oči. To jediné zde doopravdy nenajdete, což si myslím, že je dobře. Její nejnovější článek byl uveden dnešním dnem o Guns N' Roses, kde můžete najít všemožné informace o této hudební skupině.

Tato slečna se také nebrání spřátelením blogů, neboli zkratkou SB. Sama jich má hned několik, já osobně si myslím, že "práci" SB plní výtečně. Pokud kliknete na odkaz about me, můžete si přečíst jeden vtipný článek o její osobě, a zároveň okusit hudbu známé kapely Pink Floyd.

Můj názor na její blog je takový, že vzhled stránky vybrala vhodně, neubližuje, neuráží. Myslím si, že autorka poslouchá kvalitní hudbu. Za její přátelské přijetí jsem jí vděčná. Doufám, že každý z vás na její stránky zavítá a dozví se něco nového, pokud to ovšem již nevěděl z dřívejší doby. Onen výše zmiňovaný vzhled si dělala sama autorka, jenž se podepisuje jako: Queen.Cobain.♥, což je velmi příznačné k hudbě, kterou poslouchá. Blog je psán kvalitně, bez gramatických chyb, na které jsem já osobně háklivá. Doufám, že tento blog bude přínosnější i pro všechny ostatní, a tento článek vám přiblíží nový nepoznaný blog, originální autorku.

Blog se nachází ZDE.Pokud máte zájem o článek o vašem blogu, výměnou za článek o mém, neváhejte psát do komentářů. Pokud chcete informace o jejím blogu, též pište sem, či přímo jí. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama