Změna je konec i začátek

22. ledna 2013 v 20:28 | Kamča |  Změny

Něco končí . . .

Aneb jak v jedné písni zpívá český autor Marek Ztracený. Je pravdou, že jakmile něco ve vašem životě končí, procházíte určitou změnou. Ale vše zlé je pro něco dobré. Jakmile to končí, začíná něco jiného. To samé je s láskou. Mnozí si neuvědomují, že pokud mají vztah a líbí se jim někdo jiný, není to pravá láska. Můžete své podvědomí přesvědčovat každou vteřinu, že to láska je, že ho/ji milujete, ale srdci nemůžete lhát, protože ono ovládá vaše myšlenky. Proto myslíte na někoho jiného v tom nejkrásnějším světlě, zatímco na vás váš milý/milá čeká doma. K tomuto mohu říct jen jediné.

Ten druhý NIKDY nepřijde, pokud je to skutečná láska. To, že se ve vaší mysli objevil někdo další, znamená, že nalháváte neexistující cit i sami sobě.

Začátek . . .

To už zní více radostněji, než vystřízlivění z reality, že ať je to cokoliv, už to není. Lidé si jen musí uvědomit, že vždy, když něco chtějí, tak něco musí obětovat. Bohužel život si nevybírá. Vezme si to, co sám nikdy neměl. Ačkoliv si říkáte, že jste ale nic nechtěli, i tak vám někoho vzal, možná uvnitř vaší mysli se najde nějaký sen, na kterém se v zákoutí někde pracuje. Vždy se na tom pracuje, proto bychom neměli nikdy zapomenout, co jsme si vlastně kdy přáli, protože postupem času se to splní. Mám pro vás i konkrétní příklady. Jako malá jsem řekla, že vystuduji práva, pak jsem na to zapomněla, mířila k jiným cílům, ale kde jsem teď? Na právech. Byla jsem uzamčená holubice ve vztahu, který znal tyranii, bolest, necitlivost a lásku nikoliv. Jeden letní večer (na konci srpna) jsem seděla venku a dívala se na hvězdy. Řekla jsem si, že bych si přála svého životního partnera potkat jinak než přes internet (jak tomu bylo snad u všech). Neuběhly skoro ani tři týdny a on přišel! Přesně tak, jak jsem řekla. Vysnila jsem si tenkrát jeho vzhled, jeho povahu, charakter, jeho smysl pro humor, hudební styl (metal) a hlavně, aby mě měl konečně rád. Tento příběh si nechám na jindy. Chci jen říct, že lidé by si měli své sny zapamatovat, protože vyřčené přání se splní, když se myslí vážně. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 by-tma by-tma | Web | 26. ledna 2013 v 14:33 | Reagovat

Krásný článek :)
Pokuď by si měl/a zájem mrkni se zde.Třeba tě to chytne. :)
       http://by-tma.blog.cz/

2 Kamča Kamča | E-mail | Web | 27. ledna 2013 v 13:38 | Reagovat

[1]: Mnohokrát děkuji. :) Mrknu se. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama