Proč tam jet?

2. ledna 2013 v 12:52 | Kamča |  Co si s sebou vzít na pustý ostrov?

Pustý ostrov

Začneme tedy výběrem. Chladný ostrov? Ostrov u Karibského moře? Jakmile máme vybraný pustý ostrov, na který pojedeme, začneme plánovat. Napadá mě spousta možností a otázek. Jen jejich zodpovězení bude těžší. Tak třeba - Kdo dobrovolně jede na pustý ostrov? Zřejmě ten, který chce naplnit mou myšlenku o životě.

Jakmile jedeme na pustý ostrov, rozhodně bych nedoporučovala brát si telefon. Jelikož na tomto ostrově s nejvyšší pravděpodobností nebude síť (operátorská, ale i datová). Tak na něm můžeme hrát hry, poslouchat písničky, ne? - To určitě, vždyť tam nejsou zásuvky. Ano, technika postoupila o krok dál a nyní existují určitě i nabíječky solární, což tam se dá využít prvotřídně. Bohužel pro vás bude telefon zklamáním z jednoho prostého důvodu - budete mít pocit, že jste daleko od lidí, protože vám nikdo nepíše a nikomu nemůžete napsat ani vy. Což po pár týdnech začnete vnímat jako hroznou bolest. Haha, takže komunikátory vynecháme.

Další můj nápad, co si tam můžete vzít, byl přítel - láska, kamarád, cokoliv. Bohužel záhy přišlo velké "ALE". Po několika týdnech, co jste sami, probrali jste snad všechno o svém a jeho životě, takže si nemáte co říct, začnete se hádat. Pokud to dopadne špatně, tak se každý odstěhuje na druhý konec ostrova. Předpokládám, že místa bude dost. Druhá možnost je, že se sblížíte natolik, že založíte nové kolonie na pustém ostrově. Později se narodí první dítě a vy ho budete společně učit, jak nakládat s ovocem, které tam roste, se zvířaty (že se ihned nezabíjejí a nekonzumují, ale chovají, aby jich bylo více). Později své děti naučíte číst, psát, vzděláte je na nějakou úroveň a hurá vlastní život. Děti budou mít další potomky, jakmile vyrostou. Bohužel to bude generace možná lehce postižených, či nemocných drobečků, jelikož se budou rozmnožovat mezi sebou, což není správné.

Ale stejně je to hezká představa, ne? Odjet na pustý ostrov, kde je krásné moře (možná oceán), písek, palmy a exotická zvířata. Nemáte žádné starosti s penězi, jelikož je vlastně nepotřebujete a nemáte. Také vás již nezajímají spory mezi celebritami. O všechny starosti přijdete. Bohužel, pokud se nenaučíte nakládat s tím, co vám život a příroda dal, brzo umřete hlady. Lékařská pomoc tam nebude, pokud vy sami nevystudujete před odjezdem vysokou školu lékařskou. :) Což je asi také problémem. Ale myslím si, že jelikož přicházíte o všechny psychické poruchy ze stresu, jaký se začívá v naší falešné demokratické zemi, tudíž i o spoustu nemocí přijdete. Říká se, že rakovina je také z velké části psychickou nemocí. Jelikož s rakovinou mám osobní zkušenost, mohu říci, že z části to pravda je, ale bohužel je i ta neléčitelná část, která vás později zničí, zabije.

Můj názor na pobyt na pustém ostrově je velice kladný. Bohužel nedokáži poradit jiné "věci", které si tam vzít s sebou. Přítel může být také pes, nejlépe dva. No, přeci jen měla Noemova archa smysl - živočišný druh se potřebuje rozmnožovat, aby nezanikl. Proto bych si vzala rozhodně Noemovu archu a pustý ostrov by rozhodně nebyl pustý. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niggi Niggi | Web | 2. ledna 2013 v 14:42 | Reagovat

souhlas s tebou, ve všem!! :))

2 color-blind color-blind | E-mail | 2. ledna 2013 v 15:00 | Reagovat

[1]: Tak jsem ráda, že nejsem sama, kdo to tak vidí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama