Kdesi v temných končinách škol

31. ledna 2013 v 22:01 | Kamča |  Stalo se
  1. Inu stalo se, že jsem jednoho krásného lednového dne přišla do školy. Bylo to minulý rok, těsně před vysvědčením. Vlastně tomu je zhruba rok a týden. Měli jsme tělocvik, ale jak to tak bývá, cvičilo nás tedy z necelých 30 doopravdy hodně - zhruba 5. Tudíž jsme přemluvili našeho milého pana profesora, abychom šli do posilovny, a tak se staň!

  2. V posilovně šlo všechno suprově, pěkně jsem si zaposilovala prsní svalstvo, aby bylo pevné. Což jaksi stejně není vidět. (Alespoň dle mého názoru a úsudku) Nom, jelikož máme dvouhodinový tělocvik, tak jsme získali hodně času. Protože nemám ve třídě zrovna mnoho přátelských vztahů až na dva chlapce, tak jsem se bavila převážně s nimi. Na posledních pár minut jsme se vrátili do tělocvičny, kde mě ten jeden učil výkopy z bojového umění zvaného Taekwon-do.

  3. Protože ten druhý mužík zvaný 'Chym dělal také nějaké bojové umění - kdysi, tak jsem se mu chtěla předvést v celé své kráse. Rozeběhla jsem se tím nejrychlejším během, který jako astmatička dokáži ze sebe vydat a přímo u něj jsem hodlala krásně vykopnout s pevnou nohou jako skála. Jenže jsem se probudila v jeho náručí.

  4. No, po několika slovech "Kamčo, Kamčo, Kamčo, promiň", jsem si uvědomila, že to se mnou asi nebude tak slavné, jak jsem si představovala. "C-co se stalo?", opět jsem upadala do mdlob. Ach, co jsme to jen udělali. No, mysleli jsme si všichni, že mám zlomený nos, dokonce i profesorka, která mě měla učit následující hodinu. Čemu se divit, když jsem celou její výuku měla mokrý kapesník na nose. Poslala mě ihned do nemocnice.

  5. Po stém vysvětlování paní Růžence (to je naše sekretářka), že doopravdy rodiče ví, že mi něco je, že doopravdy to auto a muž čekající v něm je můj otec, jsem konečně dostala propustku a mohla jsem odejít ze školy. Hurá do nemocnice!

  6. Haha, tak jsem se objevila na nosním, ušním, krčním, kde mě můj otec vysadil a odjel. Zjištění, že je to celé zavřené a přesunuté na Bulovku, mě doopravdy velice uklidnilo. Šla jsem tedy k chirurgovi hned vedle, kterého mi odpřísáhla máma. Čekám tři hodiny. Vystřídalo se tam asi 50 důchodců, jenže já neměla sílu to počítat přesně. Také jsem přitom přišla na to, proč důchodci chodí všude první na řadu - především v lékařském odvětví. Jelikož lékaři nechtějí mít potom místo čekárny márnici. No, to bylo jen na odlehčení. Neustále jsem bloudila v bezvědomí. Dostávám se na řadu, konečně! Popisuji své příznaky, co se stalo, vše nějak zmateně vysvětluji. "Ale my zde vyšetřujeme konečníky, jen jsme to zapomněli změnit na nástěnce" - o takové vyšetření jsem vskutku nestála. Poslali mě s doporučením kam jinam než na Bulovku.

  7. Drahý otče, prosím. Haha, po ukecání jeho kamarádem mě tam skutečně odvezl. Ale jim se moje příčina bolesti nezdála až moc dobrá, asi. Jelikož mě poslali na RTG páteře (po několika hodinách zkoumání RTG nosu a hlavy). Tak fajn, mám za sebou vyšetření páteře, otřesu mozku, až na ten hloupý nos. Odcházím úplně vyčerpaná s tím, že mám zlomenou páteř, což bylo důvodem neustálého bezvědomí a nevolnosti. Super vědět, takže až příště půjdu opět do nemocnice, dobře si rozmyslím, zda tam jdu s ušima (což bylo tohle úterý - poslali mě na RTG páteře, opět!!), nebo s tou mojí napřímenou páteří.


Děkuji, že jste přežili čtení tak nudného článku. :) Doufám, že vás alespoň trošku pobavila má nešikovnost, skrytý nevtipný humor a mé neštěstí. :) Tak dávejte na sebe pozor, já si jdu opět léčit páteř - za jeden kalendářní rok už asi po čtvrté. Super.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Náhodář Náhodář | Web | 17. února 2013 v 19:10 | Reagovat

Ha. Proto chodíme do školy, kvůli takovým situacím. Protože se něco stane. Proto žijeme:) Stávají se různé věci. Někdy příjemné, někdy nepříjemné. Naším cílem je zkousnout vše a jít dál:)

2 Massacrew Massacrew | E-mail | Web | 18. února 2013 v 11:34 | Reagovat

[1]: Ano, nebo pro šikanu. Ale myslím, že důležitějším zdrojem, proč vůbec žijeme, je život sám. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama