Bože, za co?

30. ledna 2013 v 15:10 | Kamča
Touto modlitbou začíná třeba první reakce, když dostanete neplánovaný test z matematiky nebo naopak - opravený test. Ačkoliv mám na střední škole dvojku z tohoto lidmi nenáviděného předmětu, tak chci k tomuto tématu reagovat opět neobvyklým způsobem.

Moji první reakci na plyšové zvířátko si můžete přečíst v sekci: Téma Týdne -> Plyšový medvídek -> Medvědí kapela. Haha, tak to bychom měli. To byla povídka, jak jinak než o medvědí kapele. Pak jsem měla další články - stejně je naleznete ve stejné sekci, jen poslední název se liší. ;) Paní z plyše a Pani z Pryže. Nemohu říct, že je tohle můj poslední článek k tématu týdne, ale je pravda, že teď již na něj nebude čas. Zítra pravděpodobně půjdu po dlouhé době do školy, abych navštívila pana ředitele Lišku a pak tu bude rušno, že se na blog k tomuto tématu vyjádřím možná někdy o víkendu, ale už ho asi nechám dětem. :)

Tak tedy k všemocnému Bohovi. Nekleji tak úplně kvůli zvolenému tématu, jako kvůli tomu, jak se ho mnoho z nás ujalo. Celý den čekám na to, až se objeví článek, který nebude začínat "Plyšový medvídek - každý v dětství určitě nějakého měl" apod. Za pár dní se zase ukončí hlasování na další téma týdne. Já se jen modlím k Pánu Bohu, aby to nebylo téma Smutek, ke kterému mám až moc blízko. Ačkoliv mě nyní napadl článek, který by se naň dal pojmout. Vlastně jsem celkem ráda, že není moc dětských témat na příští týden. Proč jsem tolik rozhořčená tímto výběrem TT. Jelikož se nedá téměř objevit zajímavý blog, protože všechny začínají stejně. Na úvodní stránce vidíme zhruba první dvě věty článku, tudíž by bylo fajn, kdyby autor zaujal hned v samotném začátku, nejlépe prvním slovem. Ono - s tímhle tématem to asi moc dobře nejde.

Mrzí mě, že nemohu najít nějakého zajímavého autora jen proto, že děti převálcovaly dospělé. Také jsem viděla jednu slečnu, co se rozčilovala, že nějaká jiná žena napsala podobný článek na stejné téma. Bože, a co čekáte? Že ze sta tisíců lidí se nenajde druhý, který bude mít podobný nápad? Pak si nemáme stěžovat na ztrátu originality a kopírování, jelikož tady to originálně pojal jeden muž, jenž psal více méně o alkoholu a medvídka zmínil okrajově. Mrzí mě celá tahle situace a doufám, že příští týden bude plodnější pro nás všechny. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama